Dzień dobry!
Mam na imię Ewelina i odkąd pamiętam fascynowałam się tym, co niezbadane, nieznane, po drugiej stronie lustra. Szukałam i chłonęłam wszystko, co związane z szeroko pojętą duchowością, stawiałam pytania (często niewygodne) dotyczące życia, naszego pochodzenia, religii i stanu rzeczy na tym świecie, zastanawiałam się, o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi. W moich poszukiwaniach trafiłam na prace różnych osób, również tych znanych i cenionych w świecie hipnozy, które dostarczyły mi wielu informacji, jednak ciągle coś mi się nie zgadzało, ciągle mi czegoś brakowało, tego jednego, małego elementu, który dopełniłby całość i pozwolił mi zrozumieć „reguły gry" tego świata.
Przypadek (choć uważam, że przypadki nie są przypadkowe) sprawił, że trafiłam na nagrania sesji hipnozy Calo. Obejrzałam jedną, drugą, kolejną i… przepadłam, wsiąknęłam i już zostałam. Znalazłam w nich odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i otrzymałam coś najcenniejszego: świadomość własnej mocy i wolnej woli.
Świadomość, że tak naprawdę wszystko zależy wyłącznie od każdego z nas. Świadomość, że niemożliwe nie istnieje. Był to przełomowy moment w moim życiu, w którym wszystkie elementy układanki w końcu ułożyły się w jedną, spójną całość.
Współpracując z Teamem Grifasi każdego dnia przeżywam niesamowitą podróż w głąb siebie i jestem niezmiernie szczęśliwa i wdzięczna, że mam możliwość jej doświadczania zarówno z całą cudowną ekipą, jak i naszymi wspaniałymi klientami!