Patrycja Grzesiak-Stygińska


"Wybór nowych członków Teamu Grifasi jest wynikiem uważnej obserwacji pracy osób należących do projektu Academy. Tylko nieliczni będą mogli pracować w naszym zespole."

Calogero Grifasi Calogero GrifasiNie jestem lekarzem!

… dlatego nie stawiam żadnych diagnoz medycznych. Hipnoza regresyjna ezoteryczna NIE jest terapią medyczną. Jest to technika introspekcji i w żadnym przypadku nie zastępuje procedur i opieki medycznej.

Hipnoza regresyjna to przygoda!

To jak film akcji, którego jesteś bohaterem. To twoja przygoda. I jak w każdej przygodzie, w każdej baśni, w każdej historii, masz swój cel do zrealizowania pokonując wszelkie przeciwności i ucząc się stawiać czoła swoim lękom. Musisz znaleźć w sobie odwagę i stanąć do walki z potworami, owadami, wężami, elfami, gnomami i duchami. Ale odwiedzasz również zaczarowane światy, wspaniałe miejsca pełne światła, kolorów, zapachów. Napotkasz wiele postaci - niektóre już znasz, inne dopiero poznasz. To podróż w czasie tam i z powrotem pomiędzy portalami wielowymiarowymi i komunikacją telepatyczną. To skok w głąb, w twoje emocje, w poszukiwaniu źródeł Twoich „dlaczego?”. To podróż w sobie. Nie ma znaczenia, gdzie odbywa się ta podróż, to twoje marzenie senne i Ty jesteś tam…

Czemu służy hipnoza regresyjna?

Poprzez hipnozę regresyjną pozwalasz, aby drzwi między twoją świadomością i podświadomością uchyliły się. Kiedy tak się dzieje, przemieszczasz się znacznie dalej niż percepcja pięciu zmysłów , docierasz do informacji, do których w „normalnych” warunkach dotrzeć nie możesz. W ten sposób możesz odkryć te wszystkie „dlaczego?”, na które nie mogłaś/łeś udzielić sobie odpowiedzi, i przyczyny swoich problemów, złego samopoczucia, obaw, wszystkiego, co ukryło się w wymiarach energetyczno-przestrzenno-czasowych, innych od tego, w którym toczy się twoja egzystencja fizyczna. Zrozumiesz „dlaczego?, skąd?” swoich blokad, swojej sytuacji; nabierzesz świadomości o przyczynach danych wydarzeń i pozornych zbiegów okoliczności. Będziesz mieć możność „energetycznej” interakcji ze sobą i z otoczeniem, co pozwoli ci rozwiązać wewnętrzne, intymne konflikty i wyjść ze ślepych zaułków osobistych sytuacji.

Co dzieje się podczas hipnozy regresyjnej?

Podczas hipnozy regresyjnej dzieje się to samo, co bezwiednie przydarza Ci się każdego dnia; kiedy czytasz coś uważnie, kiedy dobry film Cię wciąga lub słuchasz uważnie interesującej mowy; lub gdy przez chwilę wyłączasz się i myślisz z otwartymi oczami izolując się od reszty świata, nawet jeśli to tylko krótka chwila. Taka sama sytuacja ma miejsce, gdy drzemiesz. Wyciszasz się, odprężasz i powoli odpływasz. Zaczynasz opróżniać swój umysł lub myśleć o czymś, co przed chwilą zrobiłaś/łeś lub o czymś odległym. Czasami wspomnienia zmieniają kształt, modalność, wydają się ruchome jakby były snami. Kiedy otworzysz oczy, znajdziesz się w łóżku, na kanapie lub na siedzeniu w autobusie, masz ochotę pozostać w tamtym wymiarze, ale wracasz do teraźniejszości. A co by się stało, gdyby podczas tej drzemki głos zewnętrzny poprowadził Cię w tej podróży w twoim umyśle? Stajesz się wtedy protagonistą tej przygody. Twojej przygody. Tak dzieje się w hipnozie regresyjnej. Przeżywasz sen - swój sen. W hipnozie regresyjnej, wbrew powszechnemu przekonaniu, poziom świadomości nie obniża się, ale rośnie i dzięki temu ważne i potrzebne informacje zostają wychwycone, co w normalnym stanie świadomości jest prawie niemożliwe.

Co się dzieje, kiedy podczas sesji przez Internet zostaje zerwane połączenie?

In den meisten Fällen wird davon ausgegangen, dass sich niemand am anderen Ende der Leitung befindet. Dann öffnen Sie die Augen, stellen die Kommunikation wieder her und setzen die Sitzung fort, als wäre nichts passiert. Im Falle einer tieferen Trance wird dies ohne weitere äußere Reize zu einem natürlichen Traum, gefolgt vom spontanen Erwachen nach einigen Minuten oder sogar etwas mehr. Dies passiert nachts, wenn Sie schlafen, wenn Sie das Bedürfnis haben, auf die Toilette zu gehen, oder wenn Sie durstig sind. Sie wachen auf, stehen auf, gehen in der Wohnung umher, gehen wieder ins Bett und schlafen fast sofort wieder ein. Oder wenn eine Nachricht Ihr Handy erreicht, während Sie leicht schlafen. Vielleicht entscheiden Sie sich dafür, zu sehen, wer sie geschickt hat, vielleicht beschließen Sie sogar, darauf zu antworten und dann Ihr Handy auf dem Nachttisch liegen zu lassen und wieder ein Nickerchen zu machen.

Czy efekty hipnozy regresyjnej są natychmiastowe?

Niektóre rezultaty są zauważalne natychmiast, ale inne wymagają dłuższego czasu do zamanifestowania się. Metabolizm sesji hipnozy regresyjnej różni się w zależności od osoby i sytuacji. Są ludzie, którzy już po zakończeniu sesji zauważają korzystne zmiany, inni czują powolną ale ciągłą intymną transformację - tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu zauważają różnice porównując siebie z przeszłości. Jak trwałe są efekty hipnozy regresyjnej? Jest to bardzo względne. Czas trwania efektów zależy od własnej kompatybilności z celem osiągniętym w hipnozie. Wszystko zależy od naszego sposobu bycia i może się zmienić w każdej chwili dzięki naszej woli. Są efekty, które mogą trwać kilka dni lub kilka tygodni. Inne trwają tak długo, dopóki nie zastąpimy ich kolejnymi zmianami, a jeszcze inne mogą trwać wiecznie.

A jeśli nie uda mi się wejść w hipnozę?

Każdy może wejść w stan hipnozy. Jednak istnieją różne poziomy zanurzenia, a ta głębokość zależy przede wszystkim od charakterystyki danej osoby. Kiedy lekka hipnoza łączy się z osobistym oporem, w takich przypadkach niemożliwe jest skuteczne działanie. Czasami wystarczy spróbować w innym czasie, w wygodniejszym i przytulniejszym miejscu. Czasami wystarczy zmienić metodę indukcji lub tylko jej czas. Możesz wspomóc się muzyką w tle o specyficznych częstotliwościach dźwięku lub skupić się na bardziej predysponowanych zmysłach i pobudzić kontakt telepatyczny. Ale najbardziej rewolucyjną opcją, bez wątpienia, jest telepatyczna sesja hipnotyczna z osobą wspierającą. Podczas sesji hipno-telepatycznej trzecia osoba w stanie hipnozy będzie działać telepatycznie z klientem. Wykonana praca będzie taka sama jak podczas sesji hipnozy w trybie bezpośrednim. Rezultat może być lepszy w przypadku, kiedy poziom wejścia w hipnozę osoby wspierającej (telepaty) jest wyższy od podatności klienta.

Co to jest sesja hipno-telepatyczna?

W sesji hipno-telepatycznej trzecia osoba (teoretycznie może to być każdy) jest wprowadzana w hipnozę i telepatycznie pracuje dla osoby, dla której przeprowadzana jest sesja. Praca, którą ta osoba może wykonać, jest identyczna z tym, co ta sama zainteresowana osoba mogłaby zrobić w środowisku hipnotycznym, a czasami wynik może być jeszcze lepszy, jeśli poziom wejścia w hipnozę osoby wspierającej jest większy niż ten, który mógł by zostać osiągnięty przez klienta. W tych przypadkach klient, który „nie może" lub nie chce wejść w hipnozę, ma możliwość wybrać zaufaną osobę, która jest gotowa poddać się hipnozie za niego.Przypadek (choć uważam, że przypadki nie są przypadkowe) sprawił, że trafiłam na nagrania sesji hipnozy Calo.
Obejrzałam jedną, drugą, kolejną i… przepadłam, wsiąknęłam i już zostałam.

Dzień dobry! Mam na imię Ewelina i odkąd pamiętam fascynowałam się tym, co niezbadane, nieznane, po drugiej stronie lustra. Szukałam i chłonęłam wszystko, co związane z szeroko pojętą duchowością, stawiałam pytania (często niewygodne) dotyczące życia, naszego pochodzenia, religii i stanu rzeczy na tym świecie, zastanawiałam się, o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi. W moich poszukiwaniach trafiłam na prace różnych osób, również tych znanych i cenionych w świecie hipnozy, które dostarczyły mi wielu informacji, jednak ciągle coś mi się nie zgadzało, ciągle mi czegoś brakowało, tego jednego, małego elementu, który dopełniłby całość i pozwolił mi zrozumieć „reguły gry" tego świata.
Przypadek (choć uważam, że przypadki nie są przypadkowe) sprawił, że trafiłam na nagrania sesji hipnozy Calo. Obejrzałam jedną, drugą, kolejną i… przepadłam, wsiąknęłam i już zostałam. Znalazłam w nich odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i otrzymałam coś najcenniejszego: świadomość własnej mocy i wolnej woli.
Świadomość, że tak naprawdę wszystko zależy wyłącznie od każdego z nas. Świadomość, że niemożliwe nie istnieje. Był to przełomowy moment w moim życiu, w którym wszystkie elementy układanki w końcu ułożyły się w jedną, spójną całość.
Współpracując z Teamem Grifasi każdego dnia przeżywam niesamowitą podróż w głąb siebie i jestem niezmiernie szczęśliwa i wdzięczna, że mam możliwość jej doświadczania zarówno z całą cudowną ekipą, jak i naszymi wspaniałymi klientami!


Ewelina Jackowska Ewelina Jackowska on FacebookAshtar, implantowanie ciałami subtelnymi

YouTube

Wyślij nam wiadomość na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input

0/300

Please let us know your message.
Invalid Input

Wizualna indukcja hipnotyczna test na doskonałą podatność na hipnozę

W pierwszej kolejności zrób ten test wizualny. Jeśli masz doskonałą podatność na hipnozę, to należysz do tych 10% ludzi, którzy mogą bez przeszkód odbyć bezpośrednią sesję hipnozy. Przeżyjesz wyjątkowe i ekscytujące doświadczenie, będziesz podróżować po innych światach. Jeśli podczas testu testu nic nie zobaczyłaś/łeś, nie martw się, nadal możesz mieć wysoką podatność i okazję wejścia bezpośrednio w stan hipnozy podczas swojej sesji. Zrób kolejny test.

Krótka indukcja hipnotyczna test na wysoką podatność na hipnozę

Przed rezerwacją sesji konieczne jest poddanie się testowi na indukcję hipnotyczną. Celem jest ocena poziomu podatności na hipnozę. Wizualizacja czegoś podczas tego krótkiego testu indukcyjnego oznacza, że twoja podatność na hipnozę jest wysoka. Przeciwwskazania: tym testom nie powinny poddawać się dzieci i osoby z zaburzeniami psychicznymi.

Długa indukcja hipnotyczna test na średnią podatność na hipnozę

Jeśli nie udało Ci się nic zwizualizować podczas krótkiego testu, spróbuj ponownie z tym testem - dłuższą indukcją hipnotyczną. Jeśli dopiero podczas tego testu udało Ci się coś zobaczyć i odczuć, oznacza to, że Twoja wrażliwość hipnotyczna jest przeciętna. Przeciwwskazania: tego testu na indukcję hipnotyczną nie należy wykonywać po spożyciu alkoholu i/lub narkotyków, a także w przypadku zdiagnozowanych zaburzeń psychicznych.