Calogero Grifasi Network


"Wybór nowych członków Teamu Grifasi jest wynikiem uważnej obserwacji pracy osób należących do projektu Academy. Tylko nieliczni będą mogli pracować w naszym zespole."

Calogero Grifasi Calogero Grifasi  • LDziedzina ezoteryczna to świat nieznany większości osób i dlatego może wydawać się przerażający. To coś, co przekracza granice wymiaru fizycznego, czego nie można wyjaśnić naukowo i właśnie dlatego najwygodniej po prostu odrzucić tę perspektywę. Jeśli jednak podejrzewasz, że na Twoją sytuację fizyczną, emocjonalną, społeczną, itp., ma wpływ przyczyna ezoteryczna, możesz wysłać mi wiadomość i opisać, co się dzieje. Zachęcam Cię również do podzielenia się ze mną wynikami testów na indukcję hipnotyczną, które znajdziesz poniżej – w ten sposób będziemy mogli ocenić Twój poziom podatności na hipnozę. Jeśli chciałbyś odbyć sesję hipnozy regresyjnej metodą Grifasi, napisz do mnie, korzystając z poniższego formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
    Zapraszam Cię także do zapoznania się z sekcją FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

  • Dzień dobry! Mam na imię Ewelina i odkąd pamiętam fascynowałam się tym, co niezbadane, nieznane, po drugiej stronie lustra. Szukałam i chłonęłam wszystko, co związane z szeroko pojętą duchowością, stawiałam pytania (często niewygodne) dotyczące życia, naszego pochodzenia, religii i stanu rzeczy na tym świecie, zastanawiałam się, o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi. W moich poszukiwaniach trafiłam na prace różnych osób, również tych znanych i cenionych w świecie hipnozy, które dostarczyły mi wielu informacji, jednak ciągle coś mi się nie zgadzało, ciągle mi czegoś brakowało, tego jednego, małego elementu, który dopełniłby całość i pozwolił mi zrozumieć „reguły gry" tego świata. Przypadek (choć uważam, że przypadki nie są przypadkowe) sprawił, że trafiłam na nagrania sesji hipnozy Calo. Obejrzałam jedną, drugą, kolejną i… przepadłam, wsiąknęłam i już zostałam. Znalazłam w nich odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i otrzymałam coś najcenniejszego: świadomość własnej mocy i wolnej woli. Świadomość, że tak naprawdę wszystko zależy wyłącznie od każdego z nas. Świadomość, że niemożliwe nie istnieje. Był to przełomowy moment w moim życiu, w którym wszystkie elementy układanki w końcu ułożyły się w jedną, spójną całość. Współpracując z Teamem Grifasi każdego dnia przeżywam niesamowitą podróż w głąb siebie i jestem niezmiernie szczęśliwa i wdzięczna, że mam możliwość jej doświadczania zarówno z całą cudowną ekipą, jak i naszymi wspaniałymi klientami!

Wizualna indukcja hipnotyczna test na doskonałą podatność na hipnozę

W pierwszej kolejności zrób ten test wizualny. Jeśli masz doskonałą podatność na hipnozę, to należysz do tych 10% ludzi, którzy mogą bez przeszkód odbyć bezpośrednią sesję hipnozy. Przeżyjesz wyjątkowe i ekscytujące doświadczenie, będziesz podróżować po innych światach. Jeśli podczas testu testu nic nie zobaczyłaś/łeś, nie martw się, nadal możesz mieć wysoką podatność i okazję wejścia bezpośrednio w stan hipnozy podczas swojej sesji. Zrób kolejny test.

Krótka indukcja hipnotyczna test na wysoką podatność na hipnozę

Przed rezerwacją sesji konieczne jest poddanie się testowi na indukcję hipnotyczną. Celem jest ocena poziomu podatności na hipnozę. Wizualizacja czegoś podczas tego krótkiego testu indukcyjnego oznacza, że twoja podatność na hipnozę jest wysoka. Przeciwwskazania: tym testom nie powinny poddawać się dzieci i osoby z zaburzeniami psychicznymi.

Długa indukcja hipnotyczna test na średnią podatność na hipnozę

Jeśli nie udało Ci się nic zwizualizować podczas krótkiego testu, spróbuj ponownie z tym testem - dłuższą indukcją hipnotyczną. Jeśli dopiero podczas tego testu udało Ci się coś zobaczyć i odczuć, oznacza to, że Twoja wrażliwość hipnotyczna jest przeciętna. Przeciwwskazania: tego testu na indukcję hipnotyczną nie należy wykonywać po spożyciu alkoholu i/lub narkotyków, a także w przypadku zdiagnozowanych zaburzeń psychicznych.Napisz do mnie.

Teraz, gdy masz już wyniki testów na indukcję, skorzystaj z formularza kontaktowego i wyślij mi wiadomość. Daj mi też znać, jakie punkty referencyjne chciałbyś sprawdzić w środowisku hipnotycznym.

W ten sposób umożliwisz mi przesłanie Ci danych logowania, dzięki którym będziesz mógł zarezerwować sesję hipnozy regresyjnej metodą Grifasi ze mną, używając okienka poniżej.

Sprawdź w folderze ze spamem na wypadek, gdyby nasza odpowiedź nie została znaleziona w inbox.

Rezerwując sesję, przyczyniasz się do badania i ujawniania informacji.


Wyślij nam wiadomość na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input

0/300

Please let us know your message.
Invalid Input

Rezerwacja online