Calogero Grifasi Network


"Wybór nowych członków Teamu Grifasi jest wynikiem uważnej obserwacji pracy osób należących do projektu Academy. Tylko nieliczni będą mogli pracować w naszym zespole."

Calogero Grifasi Calogero Grifasi  • Dziedzina ezoteryczna to świat nieznany większości osób i dlatego może wydawać się przerażający. To coś, co przekracza granice wymiaru fizycznego, czego nie można wyjaśnić naukowo i właśnie dlatego najwygodniej po prostu odrzucić tę perspektywę. Jeśli jednak podejrzewasz, że na Twoją sytuację fizyczną, emocjonalną, społeczną, itp., ma wpływ przyczyna ezoteryczna, możesz wysłać mi wiadomość i opisać, co się dzieje. Zachęcam Cię również do podzielenia się ze mną wynikami testów na indukcję hipnotyczną, które znajdziesz poniżej – w ten sposób będziemy mogli ocenić Twój poziom podatności na hipnozę. Jeśli chciałbyś odbyć sesję hipnozy regresyjnej metodą Grifasi, napisz do mnie, korzystając z poniższego formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
    Zapraszam Cię także do zapoznania się z sekcją FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

  • Dzień dobry! Nazywam się Milena i jestem z Polski. Moja historia zaczęła się od pytania „dlaczego pamiętam poprzednie wcielenie?”, a że nikt z moich cudownych i mądrych przyjaciół nie potrafił pomóc mi znaleźć na nie odpowiedzi, więc zawierzyłam Google. W dwa tygodnie przeszłam przyśpieszony kurs: czym jest hipnoza regresyjna. Internet prowadził mnie jak po sznurku, od największych nazwisk aż do ucznia jednego z nich, który subskrybował kanał Calo. Kliknęłam, wsiąkłam i jestem. Dziś myślę, że pytanie nie brzmiało „dlaczego?”, ale „po co?”, a odpowiedź „aby spotkać się ze swoim powołaniem”. Gdyby ktoś rok wcześniej powiedział mi, że będę robić to, co robię, uznałabym go za szalonego fantastę, ale jestem w tym miejscu i każdy dzień z Calo jest niesamowitą przygodą. Nie jest to prosta ścieżka, ale są momenty, które wynagradzają największy trud i zmęczenie, jak ten, kiedy Calo wiedząc o mojej fascynacji kosmosem pozwolił mi przed wyjściem ze stanu hipnozy na podróż we wszechświecie. Te kilka sekund było powrotem do domu, spotkaniem ze źródłem mojego istnienia, z poczuciem nieograniczonej wolności i możliwości. Teraz, kiedy mam gorszy moment, wracam do tego wspomnienia, zasilam się radością i spokojem, które z niego płynęły i od razu odzyskuję siłę, aby kontynuować. To nie znaczy, że przestałam odczuwać strach, odwrotnie, to doświadczenie wyposażyło mnie w taką niezłomność, która pozwala mi iść naprzód pomimo strachu i wszelkich przeciwności. Ale największą motywacją są dla mnie ludzie: nasi wspaniali klienci, spotkanie z każdym z Was jest dla mnie bardzo cenne, dobrze o tym wiecie. No i moja rodzina – Ekipa Grifasi! Z wdzięcznością, że jestem z Wami. Calo i banda, kocham Was! P.S.: Prywatnie moją pasją jest sztuka, mój niepokorny pies i nordic walking. Moi przyjaciele to moje skarby! Zaczęłam właśnie składać orgiami, jako pierwszy krok do dalekiej i długiej podróży, jaką odbędę do Japonii.

Wizualna indukcja hipnotyczna
test na doskonałą podatność na hipnozę

W pierwszej kolejności zrób ten test wizualny. Jeśli masz doskonałą podatność na hipnozę, to należysz do tych 10% ludzi, którzy mogą bez przeszkód odbyć bezpośrednią sesję hipnozy. Przeżyjesz wyjątkowe i ekscytujące doświadczenie, będziesz podróżować po innych światach.
Jeśli podczas testu testu nic nie zobaczyłaś/łeś, nie martw się, nadal możesz mieć wysoką podatność i okazję wejścia bezpośrednio w stan hipnozy podczas swojej sesji. Zrób kolejny test.

Krótka indukcja hipnotyczna
test na wysoką podatność na hipnozę

Przed rezerwacją sesji konieczne jest poddanie się testowi na indukcję hipnotyczną. Celem jest ocena poziomu podatności na hipnozę.
Wizualizacja czegoś podczas tego krótkiego testu indukcyjnego oznacza, że twoja podatność na hipnozę jest wysoka.
Przeciwwskazania: tym testom nie powinny poddawać się dzieci i osoby z zaburzeniami psychicznymi.

Długa indukcja hipnotyczna
test na średnią podatność na hipnozę

Jeśli nie udało Ci się nic zwizualizować podczas krótkiego testu, spróbuj ponownie z tym testem - dłuższą indukcją hipnotyczną.
Jeśli dopiero podczas tego testu udało Ci się coś zobaczyć i odczuć, oznacza to, że Twoja wrażliwość hipnotyczna jest przeciętna.
Przeciwwskazania: tego testu na indukcję hipnotyczną nie należy wykonywać po spożyciu alkoholu i/lub narkotyków, a także w przypadku zdiagnozowanych zaburzeń psychicznych.Napisz do mnie.

Teraz, gdy masz już wyniki testów na indukcję, skorzystaj z formularza kontaktowego i wyślij mi wiadomość. Daj mi też znać, jakie punkty referencyjne chciałbyś sprawdzić w środowisku hipnotycznym.

W ten sposób umożliwisz mi przesłanie Ci danych logowania, dzięki którym będziesz mógł zarezerwować sesję hipnozy regresyjnej metodą Grifasi ze mną, używając okienka poniżej.

Sprawdź w folderze ze spamem na wypadek, gdyby nasza odpowiedź nie została znaleziona w inbox.

Rezerwując sesję, przyczyniasz się do badania i ujawniania informacji.


Wyślij nam wiadomość na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input

0/300

Please let us know your message.
Invalid Input


Rezerwacja online