Ramune Fischer


"Atradau Kalodžero Grifasio regresinę hipnozę, kur į žmogų žiūri kaip į energetinę būtybę ir tas požiūris išlaisvina.
Šis metodas mokina vidinės laisvės, mokina kūrybos, jo dėka žmogus pamato, kada ir kodėl jis priėmė lemiamą sprendimą, dėl kurio jis dabar kenčia.“

Sveiki! Mano vardas Ramunė, ir mane jau nuo vaikystės traukė pažinti nežinomus pasaulius, domino nepaaiškinami reiškiniai. Kol vieną dieną pradėjau ieškoti atsakymų į mano gyvenimo pateiktus klausimus. Mokiausi ir gilinausi į daug įvairių metodų. Tačiau kiekvieną kartą besigilinant į mokymą ar metodą, man vis kildavo klausimų, į kuriuos negaudavau atsakymo.
Taip, tu – kūrėjas, tu priėmei sprendimą, – prisiimk atsakomybę. Taip, tu viską susikūrei pats, - tu turi tai, kadangi tu pats to panorėjai. Nejaugi žmogus to panorėjo? Nejaugi aš to panorėjau? Kodėl gimsta žmogus invalidu, kodėl gimsta alkoholikų šeimoje, kodėl gimsta smurtinėje aplinkoje?... Tokie ir panašūs klausimai man nedavė ramybės.
Ieškodama sau atsakymų, dar prieš keletą metų netikėtai atradau hipnozę, kaip metodą, padedantį sugrįžti į trauminę situaciją ir į ją pažvelgti kitaip. Tačiau anas metodas taip pat dar nedavė 100% atsakymų. Ir vėliau supratau, kodėl. Nes atradau Kalodžero Grifasio regresinę hipnozę, kur į žmogų žiūri kaip į energetinę būtybę ir tas požiūris išlaisvina. Šis metodas mokina vidinės laisvės, mokina kūrybos, jo dėka žmogus pamato, kada ir kodėl jis priėmė lemiamą sprendimą, dėl kurio jis dabar kenčia. Ir Žmogus patiria, kad jis yra laisvas apsispręsti iš naujo.
Ir pasidaro aišku, kaip prisiimti atsakomybę už save – kiekvieną dieną, ir kaip tai daryti. Tuo pačiu žmogus pamato ir pašalina ezoterines savo negalių ir problemų priežastis. Kai pasikeičia pasaulėžiūra, tada pradeda keistis visa realybė, nes jau žmogus pats yra kitoks. Žmogus – labai stipri energetinė būtybė, ir tai yra Kalodžero Grifasio regresinės hipnozės pagrindas. Bet susigrąžinant savo valią žinoma, viskas priklauso nuo paties žmogaus, ir manau, labiausiai - nuo jo ryžto. Manau, kad šis metodas budina žmoniją, nes panašius dalykus hipnotinėje erdvėje mato tarpusavyje nesusįję žmonės. Ir manau, kad pasaulis būtų visiškai kitoks, jei mes kiekvieną akimirką atpažintume manipuliacijas, jei išmoktume, kaip atgauti vidinę laisvę ir išmoktume gyventi pagal savo pačių valią, - darnoje su aplinkiniais ir Gamta.


Ramune FischerRamune Fischer

Aš nesu gydytojas!

...ir aš nevykdau jokios medicininės diagnostikos. Ezoterinė regresinė hipnozė nėra medicinos terapija. Tai yra instropektyvi savityros technika, ir ji NEATSTOJA ir NEPAKEIČIA jokio medicininio gydymo.

Regresinė hipnozė – tai nuotykis

Tai aštraus siužeto filmas, kuris pasigrobia tave porai valandų ir kuriame tu esi pagrindinis veikėjas. Tai yra tavo Nuotykis. Ir - kaip ir bet kuriame nuotykyje, kiekvienoje pasakoje, kiekvienoje istorijoje – tu eisi link tikslo, mesdamas iššūkį savo likimui, mokysies išgyventi kelyje, kovodamas su savo baimėmis. Tu turėsi sutelkti drąsą ir kovoti su monstrais, vabzdžiais, gyvatėmis, elfais, nykštukais ir vaiduokliais.
Ir dar tu galėsi vaikščioti po stebuklingas, nuostabias vietas, raibuliuojančias įvairiomis spalvomis, po vietas pilnas šviesos bei nuostabių aromatų. Ir dar tu galėsi susitikti su įvairiais veikėjais – tau jau pažįstamais arba tais, su kuriais tau dar teks susipažinti.
Tai kelionė laiku, ėjimas kiaurai per dimensinius portalus, tai telepatinis bendravimas. Tai šuolis į gelmes, į tavo jausmus ir emocijas, tau ieškant atsakymų į savo klausimus. Tai kelionė į save, į savo esmę. Ir nesvarbu, ar tai vyksta išorėje, ar tavo prote, - tai tavo sapnas. Ir tu – pačiame jo centre.

Kodėl reikalinga regresinė hipnozė?

Regresinės hipnozės pagalba tu leidi atsiverti savo pasąmonės vartams. Tavo Esmė peržengia savo įprastų suvokiamų penkių pojūčių slenkstį ir gauna prieigą prie informacijos, prie kurios neįmanoma (arba beveik neįmanoma) prisijungti esant normalioms sąlygoms.
Taigi, tu gali leistis ieškoti atsakymų į tave neraminančius klausimus, į problemų, sunkumų, somatizacijos priežastis, kilusias kituose energijos-laiko-erdvės išmatavimuose, kurie labai skiriasi nuo dimensijos, kurioje tu patiri savo materialinę egzistenciją.
Paprasčiau tariant, tai yra vienokių ar kitokių aklavietėje esančių situacijų, tam tikrų įvykių motyvų ar sutapimų priežasčių suvokimas, galimybė energetiškai paveikti save ir aplinkinę erdvę, išspręsti tarpasmeninius konfliktus ir atblokuoti asmenines situacijas, kurios nuolatos yra nesėkmingos arba yra nuolatinio blogėjimo būsenoje.

Kas vyksta hipnozės seanso metu?

Regresinės hipnozės seanso metu nevyksta nieko kito, kas su tavimi nevyktų kiekvieną dieną, bet tu tik to nepastebi. Pavyzdžiui, kai tu kažką įdomaus skaitydamas tiesiog „ryji“ puslapius, kai tu visiškai įsitrauki žiūrėdamas kvapą gniaužiantį filmą arba kai tu atidžiai klausaisi kažkieno įdomios kalbos, o taip pat kai tu akimirkai nuščiūvi, kad pamąstytum atmerktomis akimis, - ir tuo metu atsiskiri nuo viso pasaulio, kad ir sekundėlę. Ši būsena yra panaši į miego būseną.
Tu patogiai įsitaisai, atsipalaiduoji ir po truputį... paleidi save. Tu pradedi iš savo proto šalinti mintis, iki jis taps tuščias, arba pradedi galvoti apie tai, ką veikei prieš dvi valandas, arba pradedi prisiminti apie kažką, kas nutiko prieš daug laiko. Kartais prisiminimai keičia formą, vyksmo eigą, ir atrodo, kad jie tarsi juda ir atrodo kaip sapnas.
Kai tu vėl atmerki savo akis – tu vėl randiesi savo lovoje, ar sėdi ant sofos, o gal ir ant autobuso sėdynės ir net apgailestauji, kad palikai tą dimensiją, sugrįždamas į dabartį... O kas nutiktų, jei toje miego būsenoje, šitos kelionės po tavo protą metu tave lydėtų kieno nors balsas? O nutiktų tai, kad tokiu atveju tu taptum šio didžiulio nuotykio pagrindiniu veikėju.
Tavo nuotykio. Štai kas vyksta regresinėje hipnozėje. Tu išgyveni sapną, - tavo sapną. Regresinės hipnozės būsenoje, priešingai nei sakoma, sąmonės lygis ne sumažėja, - bet priešingai, - padidėja. Ir būtent todėl tu gali sugauti svarbią informaciją, kurios tau taip reikia, ir kurios neįmanoma (ar beveik neįmanoma) sugauti, esant įprastoje sąmonės būsenoje.

Kas nutiks, jei seanso metu nutrūks ryšys?

Daugumoje atvejų tu supranti, kad kitame linijos gale nieko nėra, todėl tu atmerki akis, vėl susisieki – atstatai ryšį ir tęsi savo seansą.
Gilesnio transo atveju nesant išorinių dirgiklių, tavo transo būsena pereina į miego režimą, o po to tu po kelių minučių ar šiek tiek ilgiau spontaniškai pabundi. Tai yra tai, kas atsitinka naktį, kai tu miegi ir jauti poreikį pabusti, norėdamas atsigerti vandens.
Juk tada tu pabundi, atsikeli, pavaikštai po namus, vėl grįžti į savo lovą ir tuojau pat vėl užmiegi. Arba kai gauni pranešimą telefonu, kai tu jau snūduriuoji. Tu žiūri, kas ten parašyta, netgi išsiunti atsakymą, padedi telefoną ant naktinės spintutės ir toliau mėgaujiesi atsipalaidavimo būsena, kurioje iki tol buvai.

Ar tuojau pat pasireiškia regresinės hipnozės seanso poveikis?

Tam tikrais atvejais kai kurių rezultatų nereikia ilgai laukti ir jie pasirodo iš karto, tačiau daugeliu atvejų prireikia didesnio ar mažesnio laiko tarpsnio, kad jie taptų pastebimi.
Kiekvienas asmuo savaip įsisavina seanso metu gautą informaciją, ir tai taip pat priklauso nuo situacijos, kurioje jis randasi. Kiek laiko trunka poveikis po seanso? Visa tai yra labai santykinu. Poveikio trukmė priklauso nuo jūsų suderinamumo su jūsų tikslu, kuris buvo pasiektas seanso metu.
Viskas priklauso nuo mūsų pačių, ir viskas gali pasikeisti bet kurią minutę, - mūsų valios dėka. Būna rezultatai, kurie gali trukti kelias dienas, savaites. Kiti trunka iki tol, kol neprisireikia naujų pakeitimų, keičiančių praeitį, tačiau yra rezultatų, kurie lieka visą likusį gyvenimą.

O jei man nepavyks įeiti į hipnozę?

Kiekvienas gali įeiti į hipnotinę būseną. Tu gali pasiekti skirtingus panirimo lygius, ir tai daugiausiai priklauso nuo paties žmogaus asmeninių savybių. Bet kai prie pernelyg lengvos hipnotinės būsenos prisideda pasipriešinimo faktorius, - tai kaip tik vienas iš tų atvejų, kai neįmanoma atlikti rimto darbo.
Tačiau ši kliūtis yra įveikiama. Kai kada verta tiesiog pabandyti atlikti seansą kitą dieną, tinkamesnėje tam vietoje. Kartais reikia keisti indukcijos (įvedimo) į hipnozę metodą, seanso tempą, atlikimo būdą - ir asmuo pasiekia norimą būseną, kurioje galėtų dirbti savyje ir su savimi.
Galima naudoti tam tikrų dažnių garso foną arba sutelkti dėmesį į pažangesnius jutimo suvokimus arba skatinti telepatinį kontaktą. Tačiau, be abejo, labiausiai revoliucinė galimybė yra hipnozės seansas per telepatiją (hipnotelepatinis seansas) su trečio asmens parama.

Kas yra hipnotelepatijos seansas?

Hipnotelepatijos seanse trečiasis asmuo (teoriškai - bet kuris kitas asmuo) įeina į hipnozės būseną ir telepatijos pagalba atlieka darbą tavyje. Darbas, kurį šis žmogus atlieka tavyje, niekuo nesiskiria nuo to, kurį tu galėjai padaryti pats, būdamas hipnotinėje erdvėje.
O kartais hipnotelepatas atlieka dar kokybiškesnį darbą, jei jo panirimo į hipnozę laipsnis yra didesnis nei pasiekei/galėjai pasiekti tu. Tai yra, jei tu negali arba nenori įeiti hipnozės būseną, jei nori – tu gali pasirinkti kitą asmenį, kuriuo pasitiki, kad jis įeitų į hipnozę vietoje tavęs.

Ilgas žygis pas save

You Tube

Nusiųskite pranešimą: ramunefischer(@)calogerogrifasi.com

Vizualinis hipnotabilumo testas

Puikus jautrumas Išbandykite šį vaizdo testą. Jei turite puikų imlumą hipnozei, jei priklausote šiems mažiau nei 10% pasaulio gyventojų, jūs galite tiesiogiai be jokių problemų patirti hipnozės seansą. Jūs išgyvensite unikalią ir kvapą gniaužiančią patirtį, jūs keliausite į kitus pasaulius.
Ir jei jūs negalite nieko vizualizuoti, - nesijaudinkite, gali būti, kad jūs esate labai jautrus ir taip pat galėsite praeiti tiesioginį regresinės hipnozės seansą. Pereikite prie kito testo.
Šie hipnotabilumo testai nerekomenduojami vaikams ir žmonėms su psichikos sutrikimais.

Trumpas hipnotabilumo testas

Didelis jautrumas Prieš užsiregistruodami seansui, jūs turite atlikti hipnozės testą, kad galėtumėte patikrinti jūsų hipnotinį jautrumą. Jei, klausydamiesi šio trumpo testo, jūs sugebėsite kažką vizualizuoti, tai reiškia, kad turite aukštą imlumą hipnozei. Šie hipnotabilumo testai nerekomenduojami vaikams ir žmonėms su psichikos sutrikimais.

Ilgas hipnotabilumo testas

Vidutinis jautrumas hipnozei.
Jei nesuprantate trumpo hipnozės testo rezultato, pabandykite atlikti šį testą su ilga indukcija. Jei, atlikus šį testą, atsiras vizualizacijos, tai reiškia, kad turite vidutinį jautrumą hipnozei.
Negalima atlikti testų, esant apsvaigimo nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų būsenoje. Hipnotabilumo testai taip pat yra draudžiami vaikams ir asmenims, turintiems psichikos sutrikimų.